המלצות

בת אל יקרה. רציתי להודות לך על יצירת פינת החלומות לילדים.. חדר הטלוויזיה הפך למוקד של הבית… ובנוסף נראה מעולה ואיכותי בטירוף!!
תודה על השירות המעולה, העזרה בבחירת הבדים והסבלנות…  גם הגיע במהירות שיא! הספקתי להנות מהם עוד בחגים!! ובנוסף לכל זה במחיר מעולה!!!
חג שמח יקירתי.

לירון ונדב

בת אל, יקירתי

הגעתי אלייך במקרה דרך שוטטות בפייסבוק, ובשיחת הטלפון הראשונה מיד התרחש החיבור. היית בשדה התעופה בדרך לחופשה ושמעתי את השמחה וחדוות היצירה בקולך. ידעתי שאחכה לך עד שתשובי. 

ואני שמחה על כך. הנעימות שלך, הפתיחות, החיוך הגדול והבטחון במקצועיותך גרמו לי להרגיש שהשלב הבא יהיה רק בחירת הבדים. נפגשנו, קישקשנו, עיצבנו ובחרנו. קיבלנו חדר אירוח מהחלומות. היה כייף בתהליך ועוד יותר כייף המפגש עם התוצאה. 

תודה לך על הסבלנות, העצות הטובות, האיכות והאהבה ! תודה לך ממני ומאריה, ומחמשת נכדינו שקיבלו "חדר של קפיצות", כמו שאמר נועם.

ממליצים בחום !!!

טלי וטורי

הגענו לבת אל על מנת ליצור פינת ישיבה נמוכה לפינת משפחה בביתינו החדש.
מהרגע הראשון היה בינינו קליק, תהליך זורם מהתכנון ועד הביצוע.
הפינה יצאה מדהימה וכולם נהנים ממנה, מהקטנצי'ק בן התשעה חודשים שמטפס עליה ללא הרף, ועד אלינו המבוגרים שנהנים לרבוץ עליה בסוף היום.
הצבעוניות משגעת והמחמאות זורמות. תענוג.מומלץ בחום.

נועה ערמון

אל בת אל הגעתי במקרה,  אחרי שעשיתי סקר שוק מעמיק ומקיף בנושא פינות ישיבה רכות.  שוחחנו בטלפון וכבר הבנתי שפה תהייה לי חוויה נעימה. הגעתי אל בת אל לבחירת בדים ולא התאכזבתי, אישה מקסימה, חמה, מקצועית, ונעימה.  בת אל עזרה לי עם השילובים,  שמרה כל הזמן שנשאר בתקציב שהצבתי לי והיתה מאד קשובה לרצונות ולטעם שלי. 
הכי כייף היה שהפינה הגיעה תוך פחות מחודש!!!!  
אין מה לומר בבית שלנו החל עידן חדש של פינוק ויחד.  הילדים כל היום מבלים בפינת המשפחה והבת הקטנה שלי עברה לישון דרך קבע על המזרנים הנעימים ב"מיטה הגדולה שלי" כפי שהיא מכנה אותה. 
תודה לך בת אל,  היה כייף והתוצאה מהממת, לפחות לטעמי… 

יעל מרום